google-site-verification: google2ff6295ad7e74dcd.html
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlaste se k odběru  novinek e-mailem. Nezmeškáte žádné akční nabídky a budete informované o všech novínkach jako první.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Reklamační řad

Úvod Reklamační řad

Reklamační řád

 

Provozovatelem internetového obchodu jednorozciverivnas.cz je Lyudmyla Semchuk , Korunní 2569/108 101 00  Praha 10 IČO: 08576963
Při reklamaci se Vám budeme snažit vyjít vstříc a záležitost neprodleně řešit. K rychlému a úspěšnému vyřízení reklamací dodržujte, prosíme, následující podmínky.


• V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, musí být Prodávajícímu vráceno bezodkladně  (NEJPOZDĚJI DO 14 DNŮ) na adresu Lyudmyla Semchuk , Korunní 2569/108 101 00  Praha 10
 Reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a jejich projevů.


• Jeli zboží poškozeno již při předávání od dopravce, / balík je potrhán, vyteklé zboží…/, balík nepřebírejte a okamžitě jej vraťte po řidiči nazpět.

• Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

• Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit na adresu prodejce tzn. Lyudmyla Semchuk , Korunní 2569/108 101 00  Praha 10
Zboží musí být v původním obalu včetně dokladu o zakoupení.

. Balíček zašlete jako obyčejnou zásilku. Podací lístek od zásilky si ponechejte jako doklad o odeslání. Zásilky neposílejte na dobírku, takto poslané zásilky nepřebíráme.

• Záruční doba počíná dnem expedice zboží

• Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

• Záruční lhůta se nevztahuje na vady vzniklé neodborným či nešetrným zacházením.

• V případě, že zboží, které kupující reklamuje nemá vadu nebo se na něj záruka nevztahuje, je povinen uhradit náklady spojené s dopravou a vyřízením reklamačního procesu.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

 
 

Záruka vrácení penězV souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit - zboží však musí být odesláno doporučeně na adresu prodejce tzn. Lyudmyla Semchuk , Korunní 2569/108 101 00  Praha 10

Zboží musí být v původním obalu včetně dokladu o zakoupení, kompletní a nepoškozené. Zboží vracíte na vlastní náklady.


Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

Při splnění těchto podmínek bude nakupujícímu vrácena finanční částka do cca 10 dnů od obdržení vráceného zboží (částka zaplacena za poštovné se nevrací).

Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.
 
 
Copyright 2019 - 2023 © Jednorožci věří v nás