Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Přihlaste se k odběru  novinek e-mailem. Nezmeškáte žádné akční nabídky a budete informované o všech novínkach jako první.

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

O společnosti Ersag

Úvod O společnosti ErsagPoznejte EKO život.

 

Silná a poctivá společnost, která produkuje a obchoduje s čisticími a kosmetickými prostředky bez chemických složek a tím chrání životní prostředí pro budoucí generace.

 

Společnost sídlí v tureckém městě Denizli a vlastní v Turecku 5 manufaktur, které vyrábí čaj, kávu, kosmetické přípravky, potravinové doplňky, mycí a čisticí produkty, parfémy, textil a recyklovatelné obaly pro své výrobky.
 
Složení produktů
Základem přípravků na praní a úklid jsou mýdlové ořechy, plody stromů Sapindus mukorossi, základem kosmetických prostředků jsou různorodé byliny.
Produkce neobsahuje žádné chemické a syntetické sloučeniny a přísady, živočišné tuky, je bez parabenů a silikonů, bez  fosfátů, laurylsulfátů, fluoru, netestuje se na zvířatech a je vhodná pro vegetariány a také pro vegany s výjimkou přípravků, které obsahují včelí produkty.
Je to 100% bio. Zboží je od obsahu až po plastové obaly ekologický čisté. Obaly se vyrábí v manufaktuře Ersag z recyklovatelného Eko plastu a jsou zcela neškodné pro člověka a přírodu. To chrání životní prostředí a zajišťuje čistotu Země pro nás a naše potomky.
 
Žijte EKOlogicky a EKOnomicky s ERSAG
ERSAG - jsou to koncentráty, které se ředí vodou. Vydrží na dlouho.
 
Kvalita
Kvalitu produkce ERSAG potvrzují mezinárodní certifikáty. Celkem je jich 43. Ne každý výrobce se může pochlubit takovým množstvím certifikátů. Mezí tyto certifikáty patří ISO 9001, ISO 14001, GMP, OHSAS 18001,HALAL, ECOCERT a mnoho dalších.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.


 
Certifikace HALAL pro produkce a výrobu
Společnost ERSAG kontroluje nejen suroviny ale i nepřítomnost živočišných genů ve vlastní výrobě. Mimo jiné přísné kontrole podléhají podmínky a způsoby výroby (pracovní oděv, zařízení, režim práce a odpočinku) 
 
 
Charita
Společnost ERSAG se aktivně účastní charitativních a sociálních projektů.
Pečuje o děti-sirotky, které dotuje do ukončení jejich studia na univerzitách, pomáhá nemocným, sází lesy, platí stipendia studentům z chudých rodin.
 
Poselství společností
Udržovat čistotu a zdraví svého těla a domova tak, aby se neznečist'ovaly podzemní a povrchové vody Planety. Odevzdat dětem, vnukům  a pravnukům čisté životní prostředí, ve kterém budou moci zdravě a šťastně žít.

Jsme jediný e-shop s výrobky Ersag v ČR.

Sledujte nás na Instagramu: @jednorozci_veri_v_nas

Copyright 2019 - 2021 © Jednorožci věří v nás